“O nënë pse më bëre”, historia prekëse e kesaj nene që rrit e vetme 3 fëmijët në pyllPer te pare VIDEOT qe ne do publikojme cdo dite ju ftoj te abonoheni ne kanalin tone KLIKO SUBSCRIBE. Faleminderit.

Nese deshironi na ndiqni dhe ne rrjetet tona sociale .

Facebook : https://www.facebook.com/Thenie-Per-Jeten-168955636637476/

Facebook : https://www.facebook.com/EduaFemijenTim/

Instagram : https://www.instagram.com/_.thenieperjeten._/?hl=en

source